<br><font size=2 face="sans-serif">Szép jó napot!</font>
<br>
<br>
<br><font size=2 face="sans-serif">Kis adalék még a témához, digitális
dokumentumokra vonatkoztatva.</font>
<br><font size=2 face="sans-serif">A DRM-el ellátott ("csak számítógépen
megtekinthető" használatra jogosító) elektronikus </font>
<br><font size=2 face="sans-serif">dokumentumok is elvihetők így! Ezek
közül néhány letiltja a "képernyőlopók" használatát valamint
a </font>
<br><font size=2 face="sans-serif">web böngésző "Save picture as"
funkcióját, azonban természetesen a képernyőfényképezéssel/filmezéssel</font>
<br><font size=2 face="sans-serif">szemben tehetetlenek. És az itteni vízjel
sem elriasztóbb mint a könyvtár pecsétje 100 oldalanként egy</font>
<br><font size=2 face="sans-serif">könyvben...</font>
<br>
<br><font size=2 face="sans-serif">gyp</font>
<br>
<br><font size=2 face="sans-serif">CC rulez!</font>