[KATALIST] könyvelhagyó nap 2011 - köszönet
Buzai Csaba
csababuzai at gmail.com
2011. Már. 28., H, 12:35:49 CEST
Kedves Kollégák,
ezúton is szeretnénk köszönetet mondani azoknak a könyvtáraknak, illetve a
könyvtárak munkatársainak, akik segítettek a Veszíts el egy
könyvet!<http://veszitsel.konyvtar.hu/>játék évfordulójához kapcsolódó
"nagy
könyvelhagyó nap <http://blog.justhvk.hu/?p=4067>" szervezésében. Köszönjük,
hogy segítettek a kiadók által felajánlott könyvek átvételében és
postázásában, az így beszerzett vagy már korábban erre a célra gyűjtött
könyvek elveszítésében, plakátok készítésében és kihelyezésében, illetve a
játék népszerűsítésében akár személyes ajánlások, akár a helyi sajtó útján.
Felemelő érzés volt ismét megtapasztalni ezt az összefogást.
A szervezésbe bekapcsolódó könyvtárak:
- Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Közművelődési Szakmai Tanácsadó és
Szolgáltató Intézet Könyvtára, Kecskemét
- BME OMIKK, Budapest
- Budai Nagy Antal Gimnázium Könyvtára, Budapest
- Budapesti Gazdasági Főiskola Pénzügyi és Számviteli Kar Zalaegerszegi
Intézet Könyvtára, Zalaegerszeg
- Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium és Általános Iskola
Könyvtára, Csurgó
- Deák Ferenc Gimnázium Könyvtára, Szeged
- Fazola Henrik Általános Iskola Könyvtára, Miskolc
- Fejér György Városi Könyvtár, Keszthely
- Justh Zsigmond Városi Könyvtár, Orosháza
- Kodolányi János Főiskola Budapesti Regionális Oktatási Központ
Könyvtára, Budapest
- Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola, Komló
- Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs
- Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
- valamint könyveket hagytak el a székelyudvarhelyi Városi Könyvtár
munkatársai is.
Köszönjük!
--
Buzai Csaba
Justh Zsigmond Városi Könyvtár
Orosháza
http://blog.justhvk.hu/
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20110328/e0bbe41e/attachment.html>
További információk a(z) Katalist levelezőlistáról