Kedves Kollégák! Engem még az érdekelne, hogy a Thomas Kuhn mit mondana a Wikipediáról? Normál tudomány vs. tudományos forradalmak, egymással versengő csoportok, amelyek egy-egy paradigmát képviselnek és érzékenyebbek a másik anomáliáira, mint sajátjaikra... üdvök GG