[KATALIST] [Fwd: Re: wikipedia es szakirodalom]

ggondos at oszk.hu ggondos at oszk.hu
2011. Már. 22., K, 09:09:41 CET


Kedves Kollégák!

Engem még az érdekelne, hogy a Thomas Kuhn mit mondana a Wikipediáról?
Normál tudomány vs. tudományos forradalmak, egymással versengő csoportok,
amelyek egy-egy paradigmát képviselnek és érzékenyebbek a másik
anomáliáira, mint sajátjaikra...

üdvök
GG





További információk a(z) Katalist levelezőlistáról