[KATALIST] gratulálunk!

"Nagy Anikó" aniko at oszk.hu
2011. Már. 15., K, 12:45:09 CET



Magyarország köztársasági elnöke
a miniszterelnök előterjesztésére

2011. március 14-én a SZÉCHENYI-DÍJAT adományozta

a 15-17. század könyv- és olvasmánytörténetének, a 16-17. század magyar
művelődéstörténetének és a régi magyar irodalom történetének kutatásában
elért eredményeiért, oktatói, szerkesztői, szakmai közéleti tevékenysége
elismeréseként

Dr. MONOK ISTVÁNnak,

az irodalomtudomány kandidátusának, irodalom- és művelődéstörténésznek,
könyvtárosnak, az Eszterházy Károly Főiskola egyetemi docensének.

Gratulálunk a magas kitüntetéshez, további sikereket kívánunk!


Magyar Könyvtárosok Egyesülete Elnöksége








További információk a(z) Katalist levelezőlistáról