[KATALIST] Linux a jászberény Városi Könyvtárban

Bor Balázs borbalazs at direp.hu
2011. Már. 6., V, 13:30:00 CET


Lehet, hogy volt már itt róla szó, mindenesetre én a HUP-on értesültem
erről először, talán másokat is érdekel a hír:

Befektetés a jövőbe: a jászberényi Városi Könyvtár is Linuxra alapozta
informatikai rendszerének bővítését

http://hup.hu/cikkek/20110304/a_jaszberenyi_v%C3%
A1rosi_konyvtar_is_linuxra_alapozta_informatikai_rendszerenek_bovitasat

Üdvözlettel:
Bor Balázs





További információk a(z) Katalist levelezőlistáról