[KATALIST] Linux a jászberény Városi Könyvtárban
Bor Balázs
borbalazs at direp.hu
2011. Már. 6., V, 13:30:00 CET
Lehet, hogy volt már itt róla szó, mindenesetre én a HUP-on értesültem
erről először, talán másokat is érdekel a hír:
Befektetés a jövőbe: a jászberényi Városi Könyvtár is Linuxra alapozta
informatikai rendszerének bővítését
http://hup.hu/cikkek/20110304/a_jaszberenyi_v%C3%
A1rosi_konyvtar_is_linuxra_alapozta_informatikai_rendszerenek_bovitasat
Üdvözlettel:
Bor Balázs
További információk a(z) Katalist levelezőlistáról