[KATALIST] Fwd: Re: Gyászhír

Magdolna Halász hamagdi at gmail.com
2011. Már. 5., Szo, 18:01:05 CET


Fájó szívvel búcsúzunk Dr.Horváth  Tibor  Tanár úrtól, aki az ELTE-n az
informatika tantárggyal kapcsolatos ismereteket kiváló szaktudásával,
pozítiv személyiségével, jóhumorával  közvetítette nekünk.  Megismerhettük a
Magyar Könyvtárosok Egyesülete agilis elnökeként is. Papp István
főtitkár
úrral együtt  hatékonyan segítette  az    MKE új tagszervezetek
létrejöttét,
a határon innen és túli könyvtárak  közötti     kapcsolatok erősítését . A
Könyvtári  Vándorgyűlések  ennek reprezentánsa.
Az Országos Könyvtárügyi Tanács  elnökeként is a könyvtárügyet szolgálta.
Kedves Tanár úr, hálásan köszönünk mindent,emlékét megőrizzük.

Halász Magdolna

                   ny.könyvtárigazgató

Sárospatak



2011/3/3 Dr. Drobinoha Angéla <adrobinoha at freemail.hu>

> Emlékezzünk arra, amit Tanár Úr tanított nekünk: tisztességet és egymást
> támogató emberséget, hogy mindezekkel felvértezve lehessünk jó könyvtárosok,
> a minőségi szaktudás mellett. Példaadó tanári magatartása mindőnk számára
> emlékként őrződik, akik a tanítványai lehettünk.
>
> "Boldogok a békességre igyekezők: mert ők az Isten fiainak mondatnak." (Mt
> 5, 9) egyéni hitem szerint ezzel az igehellyel búcsúzom Tőle.
>
> Drobinoha Angéla, volt állatorvosi könyvtáros
> adrobinoha at freemail.hu
> Sola fide, sola gratia!
>
>
>
>
>
>
> ----- Original Message ----- From: "stebeli" <
> stebeli at kodaly-debr.sulinet.hu>
> To: "Katalist" <katalist at listserv.niif.hu>
> Sent: Thursday, March 03, 2011 11:10 AM
> Subject: [KATALIST] Fwd: Re: Gyászhír
>
>
>
>
>
> Őszintén meg vagyok rendülve,  kimondhatatlanul nagy  nagy veszteség.
> Stébel Ildikó
>
>
> "Itt nyugszom. Végre megnyugodtam.
>> Elszállt az álom és a láz.>
>> Ma föld fölöttem, föld alattam,
>> és nem emel, és nem aláz.
>> Ma föld fölöttem, föld alattam,
>> koporsó kerít, néma ház.
>> Keserű lelkemet kiadtam
>> és nem bosszant a léha gyász." Babits
>>
>>
>> Búcsúzom tőle az én hitem szerint, fájó szívvel, köszönet, hogy volt.
>> "Ama nemes harcot megharcoltam, futásomat elvégeztem, a hitet
>> megtartottam. Végezetre eltétetett nékem az igazság koronája, amelyet
>> megad
>> nekem az Úr, az igaz Bíró ama napon. " (II. Timótheus 4:7-8).
>>
>>
>>
>> P.S.Ildikó
>>
>>
>> On Thu, 03 Mar 2011 08:46:18 +0100, "Klara Bakos" <Bakos.Klara at zmne.hu>
>> wrote:
>>
>>> Nemrég kaptuk a szomorú hírt, hogy dr. Horváth Tibor, az MKE volt
>>> elnöke, az OPKM nyugalmazott főigazgatója, az ELTE Könyvtártudományi
>>> tanszékének professzora, sokunk mestere és tanítója, a könyvtártudomány
>>> és a könyvtárügy kiemelkedő egyénisége 2011. március 2-án elhunyt.
>>> Temetéséről később értesítjük a Kedves Kollégákat.
>>>
>>> Az MKE elnöksége nevében:
>>>
>>> Bakos Klára
>>> elnök
>>>
>>> _______________________________________________________________________
>>> Ezt az e-mailt virus- es SPAM-szuresnek vetettuk ala a filter:mail
>>> MessageLabs rendszerrel. Tovabbi informacio: http://www.filtermax.hu
>>>
>>> This email has been scanned for viruses and SPAM by the filter:mail
>>> MessageLabs System. More information: http://www.filtermax.hu
>>>
>>>
>>
> ________________________________________________________________________________________
>
>>
>>> _______________________________________________
>>> Katalist mailing list
>>> Katalist at listserv.niif.hu
>>> https://listserv.niif.hu/mailman/listinfo/katalist
>>>
>>
> _______________________________________________
> Katalist mailing list
> Katalist at listserv.niif.hu
> https://listserv.niif.hu/mailman/listinfo/katalist
>
>
> _______________________________________________
> Katalist mailing list
> Katalist at listserv.niif.hu
> https://listserv.niif.hu/mailman/listinfo/katalist
>
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20110305/4352b952/attachment.html>


További információk a(z) Katalist levelezőlistáról