[KATALIST] Fwd: Re: Gyászhír
stebeli
stebeli at kodaly-debr.sulinet.hu
2011. Már. 3., Cs, 11:10:27 CET
Őszintén meg vagyok rendülve, kimondhatatlanul nagy nagy veszteség.
Stébel Ildikó
> "Itt nyugszom. Végre megnyugodtam.
> Elszállt az álom és a láz.>
> Ma föld fölöttem, föld alattam,
> és nem emel, és nem aláz.
> Ma föld fölöttem, föld alattam,
> koporsó kerít, néma ház.
> Keserű lelkemet kiadtam
> és nem bosszant a léha gyász." Babits
>
>
> Búcsúzom tőle az én hitem szerint, fájó szívvel, köszönet, hogy volt.
> "Ama nemes harcot megharcoltam, futásomat elvégeztem, a hitet
> megtartottam. Végezetre eltétetett nékem az igazság koronája, amelyet
> megad
> nekem az Úr, az igaz Bíró ama napon. " (II. Timótheus 4:7-8).
>
>
>
> P.S.Ildikó
>
>
> On Thu, 03 Mar 2011 08:46:18 +0100, "Klara Bakos" <Bakos.Klara at zmne.hu>
> wrote:
>> Nemrég kaptuk a szomorú hírt, hogy dr. Horváth Tibor, az MKE volt
>> elnöke, az OPKM nyugalmazott főigazgatója, az ELTE Könyvtártudományi
>> tanszékének professzora, sokunk mestere és tanítója, a könyvtártudomány
>> és a könyvtárügy kiemelkedő egyénisége 2011. március 2-án elhunyt.
>> Temetéséről később értesítjük a Kedves Kollégákat.
>>
>> Az MKE elnöksége nevében:
>>
>> Bakos Klára
>> elnök
>>
>> _______________________________________________________________________
>> Ezt az e-mailt virus- es SPAM-szuresnek vetettuk ala a filter:mail
>> MessageLabs rendszerrel. Tovabbi informacio: http://www.filtermax.hu
>>
>> This email has been scanned for viruses and SPAM by the filter:mail
>> MessageLabs System. More information: http://www.filtermax.hu
>>
>
________________________________________________________________________________________
>>
>> _______________________________________________
>> Katalist mailing list
>> Katalist at listserv.niif.hu
>> https://listserv.niif.hu/mailman/listinfo/katalist
További információk a(z) Katalist levelezőlistáról