Kedves Kollégák, érdeklődni szeretnék fölös példány- státuszú kották felől, vagy általában zenei dokumentumok felől. Nagyon megköszönöm ha jelzitek, van e ilyen - ami számunkra tovább adható... szívesen átnézném. Köszönettel P.S.Ildikó