[KATALIST] Fölös példány keresése - kotta

stebeli stebeli at kodaly-debr.sulinet.hu
2011. Már. 2., Sze, 17:22:01 CET



Kedves Kollégák, érdeklődni szeretnék fölös példány- státuszú kották
felől, vagy általában zenei dokumentumok felől.
Nagyon megköszönöm ha jelzitek,  van e ilyen - ami számunkra tovább
adható... szívesen átnézném.

Köszönettel P.S.Ildikó




További információk a(z) Katalist levelezőlistáról