[KATALIST] automatikus kolcsonzes?

Mikulás Gábor mikulasg at t-online.hu
2007. Jún. 26., K, 14:09:01 CEST


Tisztelt Kollégák, 

érdeklődöm, hogy működik-e Magyarországon automatikus kölcsönzési rendszer
(ahol a kölcsönzés folyamatát maga az olvasó végzi, könyvtári alkalmazott
csak a rendszer karbantartását vagy az esetleges problémamegoldást végzi).

 

Köszönettel,

Mikulás Gábor

--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20070626/23d4da4c/attachment.html>


További információk a(z) Katalist levelezőlistáról