Re: [KATALIST] Nyári nyitva tartás!

Péter Tóth Darvas darvastoth at gmail.com
2007. Jún. 21., Cs, 11:12:52 CEST


Szuper!
A KFKI szerintem csináljon egy oldalt az egész nyáron nyitva tartó
könyvtárakról is.
üdv dtp


Szabó Jánosné <mszabone at freemail.hu> írta, 2007.06.21.:
>
> Kedves Kollégák!
>
> Tudatom a Lista olvasóival, hogy a jászberényi Városi Könyvtár és
> Információs Központ, szakítva eddigi szokásával, egész nyáron teljes
> nyitva tartással üzemel. Klimatizált részlegeinkben szeretettel várjuk a
> hűsölni, de olvasni is szerető látogatókat.
> A Jászberényi Nyár - Vigadalmi Napok programja keretében többféle
> kiállítás, irodalmi est, Origami verseny helyszíne könyvtárunk. Már
> ezekért is érdemes betérni hozzánk.
>
> Nyitva tartás: hétfő, kedd, csütörtök, péntek 9-18-ig; szombat 9-13-ig;
> (szerdán zárva).
>
> Minden kollégának kellemes nyári pihenést kívánok!
>
> Szabó Jánosné Taczman Mária
> igazgató
> Városi Könyvtár és Információs Központ
> 5100 Jászberény Bercsényi út 1.
> Tel.: 57/505-402; 30/653-8703.
> Fax: 57/505-401
> e-mail: mszabone at freemail.hu
>
>
> Minden ötödik magyar diák tanulását rejtett diszlexia nehezíti. Vajon az
> Ön gyermeke is közéjük tartozik? Derítse ki az egyperces, ingyenes teszttel:
> http://www.varazsbetu.hu/freemail2.php
>
>
> _______________________________________________
> Katalist mailing list
> Katalist at listserv.iif.hu
> http://listserv.niif.hu/cgi-bin/mailman/listinfo/katalist
>
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20070621/1893a5aa/attachment.html>


További információk a(z) Katalist levelezőlistáról