Kedves Kollégák! A keszthelyi Fejér György Városi Könyvtár augusztus 17-e péntek kivételével egész nyáron szeretettel várja kedves olvasóit. Mindenkinek kellemes, elviselhető nyarat, jó pihenést kíván a kollektíva