[KATALIST] e-hulladek
Bánhegyi Zsolt
zsolt at vax.mtak.hu
2007. Jún. 5., K, 17:53:06 CEST
Az idei Webby-dijazottak egyike a Zöldbéke-mozgalom
zöldalma-szájtja,
http://www.greenpeace.org/apple/
ami jelzi, hogy a zöldeknek valamit csak sikerült elérniük.
A környezetvédök felhivták korábban az Apple-cég figyelmét
arra, hogy eszközeikben veszélyes anyagokat használnak fel.
A zöldalma-szájt megjelenése után 'Almafej' Steve Jobs, az
Apple egyik alapitója és főnöke - amellett, hogy ismerteti
cégének teljesítményét a hulladékanyag-újrafelhasználásban -
még zöldebb almát igért.
http://www.apple.com/hotnews/agreenerapple/
Meg is jelent a zöldalma-logo a cég honlapján, ami
fokozottabb környezetvédelmi érzékenységre utalt:
http://www.greenpeace.org/international/news/tasty-apple-news-020507
A Mac-rajongók legjobb tervei a zöldebb almára:
http://www.greenpeace.org/apple/procreate-submissions
S hogy nem bagatell ügyröl van szó, nézzék csak meg
ezt a kisfilmet (kommentár nélkül):
http://www.youtube.com/watch?v=52h7WPoPnAk
Bánhegyi Zsolt
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20070605/1d69a49d/attachment.html>
További információk a(z) Katalist levelezőlistáról