[KATALIST] e-hulladek

Bánhegyi Zsolt zsolt at vax.mtak.hu
2007. Jún. 5., K, 17:53:06 CEST


Az idei Webby-dijazottak egyike a Zöldbéke-mozgalom 
zöldalma-szájtja,

http://www.greenpeace.org/apple/

ami jelzi, hogy a zöldeknek valamit csak sikerült elérniük. 
A környezetvédök felhivták korábban az Apple-cég figyelmét 
arra, hogy eszközeikben veszélyes anyagokat használnak fel. 
A zöldalma-szájt megjelenése után 'Almafej' Steve Jobs, az 
Apple egyik alapitója és főnöke - amellett, hogy ismerteti
cégének teljesítményét a hulladékanyag-újrafelhasználásban -
még zöldebb almát igért.

http://www.apple.com/hotnews/agreenerapple/

Meg is jelent a zöldalma-logo a cég honlapján, ami
fokozottabb környezetvédelmi érzékenységre utalt:

http://www.greenpeace.org/international/news/tasty-apple-news-020507

A Mac-rajongók legjobb tervei a zöldebb almára:

http://www.greenpeace.org/apple/procreate-submissions

S hogy nem bagatell ügyröl van szó, nézzék csak meg
ezt a kisfilmet (kommentár nélkül):

http://www.youtube.com/watch?v=52h7WPoPnAk

Bánhegyi Zsolt
--------- következő rész ---------
Egy csatolt HTML állomány át lett konvertálva...
URL: <https://listserv.niif.hu/pipermail/katalist/attachments/20070605/1d69a49d/attachment.html>


További információk a(z) Katalist levelezőlistáról