Azt hiszem, ezzel teljes lesz a lista: Sólyom László, a Magyar Köztársaság elnöke megbízásából Hiller István oktatási és kulturális miniszter a MAGYAR KÖZTÁRSASÁGI EZÜST ÉRDEMKERESZT kitüntetést adta át: Szecsei Lászlónénak, a Fõvárosi Szabó Ervin Könyvtár (Kelet-pesti régió) igazgatójának. Sok szeretettel gratuláljunk neki is! HI