[KATALIST] Kemprogram-keszito szoftver

Nagy Elemer Karoly eknagy at omikk.bme.hu
2007. Aug. 16., Cs, 10:04:15 CEST


 	Szép Jó Napot!

> Eljött végre a várva várt idő, amikor mindenki kedvére farigcsálhat 
> "Trójai falovat"! Az internet bűnözőinek a továbbiakban nem lesz 
> szüksége a szakemberek segítségére, hogy kémprogramjaikkal beterítsék a 
> világhálót.
... kivéve, ha olyat szeretnének, amit nem is mer fel minden vírusirtó, 
spyware-kereső vagy Windows Defender. Sőt, az 1.0-val eddig is "itt 
volt az idő", és akkor a SubSeven-ről még nem is beszéltünk.

> A Shark 2-vel a malware-készítés nem igényel semmi programozói 
> ismeretet. A program - a forráscikk megfogalmazásával- "hülyebarát" 
> használói felülete nagymértékben leegyszerűsíti kis adatlopónk 
> testreszabását. Íme a cikk: 
> http://www.theregister.com/2007/08/15/shark_trojan_creation_kit/
Videó:
http://www.youtube.com/watch?v=YfqXGlqM5pM

> Megjegyzés: a kémprogramok csak Windowsos gépeket fertőznek ugyebár....
Megjegyzés: Kár, hogy lemaradt a vigyori ":)", mert így még azt hiszik a 
hozzá nem értők, hogy tényleg, pedig ez ugye csak vicc.

Maradok:
Nagy Elemér Károly


További információk a(z) Katalist levelezőlistáról