elnezest
Bánhegyi Zsolt
zsolt at VAX.MTAK.HU
2002. Aug. 12., H, 18:23:23 CEST
Kedves Domonkos!
Nehogy mar mentegetozz, ilyen tiszta, pontos es tomor okfejtest errol a
temarol meg nemigen olvastam. Szerintem a konyvtarosok donto tomegenek
kozalkalmazotti 'erintettsege' folytan nagyon is helyenvalo es a listankra
valo, amit irtal.
Koszonettel
Banhegyi Zsolt
----- Original Message -----
From: "Dr. Horvath Sandor Domonkos" <hsdhsi at ARRABONET.GYOR.HU>
To: <KATALIST at LISTSERV.IIF.HU>
Sent: Monday, August 12, 2002 6:29 AM
Subject: [KATALIST] elnezest
> Sajnos, Mandy kolleganak privatban szant levelem veletlenul kikuldtem a
listara is. Elnezest erte.
>
> HSD
További információk a(z) Katalist levelezőlistáról